Veliteľ námorného rekreačného plavidla „C“

Ponúkame Vám exkluzívny kurz pre získanie licencie Veliteľa námorného rekreačného plavidla kategórie C, ktorý Vás pripraví na všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa mohli bezpečne a so sebavedomím vydať na more.

Kurz organizačne zabezpečujeme s realizačným partnerom

Čo kurz obsahuje?

Náš dvojvíkendový kvalifikačný kurz pokrýva všetky dôležité oblasti potrebné pre budúcich veliteľov. Kurz spĺňa podmienky Zákona o námornej plavbe, podľa ktoré o.i. je potrebné absolvovať výuku v predmetoch Námorné právo, Navigácia, Plavebná náuka, Meteorológia, Angličtina a Zdravoveda. Vďaka tomu získate komplexné vedomosti a zručnosti, ktoré sú nevyhnutné pre bezpečné vedenie plavidla na mori.

Čo je zahrnuté v cene kurzu?
Učebná literatúra
Odborní lektori
Poplatok za skúšku
Prenájom miestnosti

Cena a ďalšie náklady

Cena teoretickej časti: 450,-€
Cena kolku: 40,-€

Ďalšie náklady zahŕňajú kurz rádiooperátora, praktickú skúšku a námornú prax.

Štátna skúška z teoretickej prípravy sa bude konať do dvoch týždňov po kurze, čo Vám dá dostatok času na prípravu a zopakovanie si všetkého potrebného.

Prihláste sa teraz!

Miesta na kurze sú obmedzené a vzhľadom na zvyčajne veľký záujem odporúčame čo najskôr sa prihlásiť na vybraný termín prostredníctvom našej webovej stránky alebo nás kontaktovať pre viac informácií. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť stať sa kapitánom lode a objavovať krásy mora s novozískanými vedomosťami a zručnosťami.

Tešíme sa na Vás!

Každý úspešný absolvent nášho kurzu zároveň získa rôzne benefity od našej spoločnosti, ako napríklad možnosť rezervácie prvej lode či účasť na zdokonaľovacej plavbe za výrazne zvýhodnených podmienok.
Termín Cena €/os. 10% zľava pri úhrade do
06.04.2024 - 07.04.2024
450,-
31.12.2023
Objednávka
Kurz Veliteľ námorného rekreačného plavidla – kat. C

* Platobné podmienky: 100% ceny za kurz pri objednaní podľa inštrukcií, ktoré obdržíte e-mailom