Kurz freedivingu, Grécko

Predstavte si, že sa vznášate v tichých, azúrových vodách Egejského mora, obklopení ničím iným ako tajomným svetom pod morskou hladinou. Teraz si predstavte, že toto všetko zažijete bez ťažkých potápačských fľaší na chrbte, len s jedným nádychom vo vašich pľúcach a srdcom plným dobrodružstva. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou exkluzívneho kurzu freedivingu v Grécku pod vedením renomovaného inštruktora Micka Vránu.

O kurze 
Náš kurz freedivingu nie je len o potápaní na nádych. Je to komplexný životný štýl, ktorý zahŕňa zdravú stravu, pokoj mysle a hlboké spojenie s morom. Mick Vrán, jeden z najlepších inštruktorov na svete, vás bude sprevádzať na tejto ceste objavovania vašich limitov a učiť vás, ako ich bezpečne prekročiť.

Miesto konania
Vyplávame z maríny Alimos v Aténach na luxusnom katamaráne Lagoon 40, ktorý sa stane vaším domovom na týždeň plný objavovania, relaxácie a učenia. Grécke Egejské more s jeho krištáľovo čistými vodami a pôsobivými podvodnými scenériami je ideálnym miestom na exploráciu freedivingu.

Pre koho je kurz určený
Či už ste úplný začiatočník alebo pokročilý freediver, tento kurz je otvorený pre každého, kto túži objavovať krásy podvodného sveta novým a oslobodzujúcim spôsobom. Nebojte sa prísť aj so svojím partnerom alebo partnerkou, aj keď nemajú v úmysle trénovať freediving. Všetci sú vítaní a podmienky prispôsobíme tak, aby si kurz užil každý účastník.
Ak máte záujem iba o účasť na plavbe bez účasti na kurze freedivingu, ponúkame vám cenu zníženú o 30%.

Čo je zahrnuté
– Profesionálne vedenie a tréning s Mickom Vránom
– Ubytovanie na luxusnom katamaráne Lagoon 40
– Zdravé a výživné jedlo počas celého pobytu v rozsahu polpenzie
– Výbava pre freediving (na požiadanie, za poplatok)
– Nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá

Limitovaná kapacita
Aby sme zabezpečili individuálny prístup a najlepšie možné zážitky, maximálny počet účastníkov je obmedzený na 8. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoje miesto čo najskôr!

Tešíme sa na skvelé spoločné ponory!

    Cena

          Cena za osobu s účasťou na kurze freedivingu: 1240,- €
          Cena za osobu BEZ účasti na kurze freedivingu: 868,- €

Každý úspešný absolvent nášho kurzu zároveň získa rôzne benefity od našej spoločnosti, ako napríklad možnosť rezervácie lode za výrazne zvýhodnených podmienok.

Objednávka
Kurz freedivingu, Grécko

* Platobné podmienky: 50% ceny za kurz pri objednaní podľa inštrukcií, ktoré obdržíte e-mailom
** Cena zahrňuje: praktický výcvik freedivingu, inštruktora, skippera, miesto na lodi v dvojlôžkových kajutách s posteľnou bielizňou, poplatky nutné na prevádzku lode a parkovanie podľa výberu inštruktora alebo skippera, strava v rozsahu polpenzie a pitný nealko-režim počas celej plavby, upratovanie lode
** V cene nie je započítané: strava v reštauráciách, hlavné jedlo na lodi, doprava na/z miesta konania kurzu, cestovné poistenie (s pripoistením na rizikové športy)