Kapitánský praktický kurz „C“ – česká licence MD ČR

Týdenní přípravná a poznávací plavba a kurz pro potvrzení licence „C“ MDČR na plachetnici, kombinovaná s relaxem v Saronském zálivu.

Pro plavbu máme zajištěnu plachetnici Jeanneau Sun Odyssey 45 , 2metry ponor, 4 kajuty + salon. Loď je pod řeckou vlajkou , je plně pojištěna a má veškeré dokumenty pro charterovou plavbu .

Kurz organizačně zajišťujeme s realizačním partnerem

O jaký kurz jde?

Česká licence „C“ platí pro vedení námořní jechty do délky 16 metrů a vzdálenosti 20 Nm od pobřežní linie. Je to světově široce uznávané kapitánské osvědčení, a to i pro občany Slovenské republiky. Pro vystavení licence je třeba absolvování praktického kurzu, který vám zde nabízíme, dále složení teoretické zkoušky, obvykle v Praze nebo Brně. Termín jsme schopni domluvit. Dále lékařskou prohlídku, se kterou vám též pomůžeme, prohlídka je za cenu správního poplatku 500 CZK.

Jak bude kurz probíhat
Nabízený kurz se bude konat v Řecku v krásném prostredí Saronského zálivu. Jedná se o intenzivní kurz s individuální výukou určený pro max. 5 účastníků. Nacvičíte a reálně se naučíte manévry a znalosti, které budete při vedení lodi opravdu potřenovat, a to nejlepšími metodami. Navíc každý den věnujete hodinu výukou teorie.

Kdo kurz povede
Kurz je veden zkušeným kapitánem a jachtařským pedagogem Ing. Petrem Blažkem. Jeho kvalifikace je RYA/MCA Yachtmaster Offshore a je dlouholetým instruktorem jachtingu. Jeho rukama prošlo stovky spokojených abdolventů, dnešních kapitánů a proslulá je zejména jeho rozvaha a klid při výuce. Kurz probíhá od neděle do pátku. V pátek je úspěšným absolventům vystaven certifikát o absolvování kurzu.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?
Loď
Instruktor
Transit-log

Co v ceně kurzu zahrnuto není?
Doprava na místo a zpět, cestovní pojištění, strava, pohonné hmoty, přístavní poplatky. Cena letenek podle vámi zvoleného letu … ostatní do 200 eur.

Cena a ďalšie náklady

Cena kurzu je 600,- € nebo 15000,- CZK

Přihlaste se nyní!

Místa na kurzu jsou omezená a vzhledem k obvykle velkému zájmu doporučujeme co nejdříve se přihlásit na vybraný termín prostřednictvím naší webové stránky nebo nás kontaktovat pro více informací. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost stát se kapitánem lodi a objevovat krásy moře s nově získanými vědomostmi a dovednostmi.

Těšíme se na Vás!

Objednávka
Kapitánský praktický kurz – česká licence „C“ MD ČR

* Platební podmínky: 100% ceny za kurz při objednání dle instrukcí, které obdržíte e-mailem